Leden 2015

25.1

25. ledna 2015 v 21:53 Jídelníčky
Ahojte holky,
omlouvám se za mojí neaktivitu, ale poslední dny nebylo o čem moc psát. Užívám si poslední den, zítra hurá zase do školy a čeká mě celkem velký kolečko dopisování všech možných výmyslů. Takže tak. S jídlem bída hrůza děs, musím to naprovit, zítra mne čeká půst, ale to těžko bude stačit na tyhle tři dny přejídání. A v pátek mě čeká maturitní ples kamarádky, nesmím vypadat v šatech jako mobidik, což je celkem dost reálná situace. Teď budu poctivě psát každý den, tak se i vy držte a doufám že se vám s začátkem nového týdne bude dařit :).


21.1

21. ledna 2015 v 17:18 Jídelníčky
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: francouzská zeleninová směs s rýží (175g) (95kcal)
Večeře: nic (zatím)

Vedlejší: hroznový cukr, bylinné bonbony (cca 73kcal)

Celkem: 168kcal


Ahoj ^^
Dnešek jsem prospala do čtyř o.O sama nechápu jak je možné takhle dlouho spát, ale nevyčítám si to, od příštího týdne budu muset máknout takže klidně at si to vyležím teď :). Jídelák zatím nemám nejspíše konečný, uvidí se co si uklovním na večeři, zatím je to ok. Akorát jsem teda zapomněla dodat že si čaje sladím medem a citronem abych se vyléčila, takže to určitě budou nějaké další kalorie navíc, ale to nevadí. Váha je dnes stejná jako včera, 58,9 :)

Edit: celkový příjem nakonec kolem 500kcal, večeře byla velká a vydatná :D Co už.


Hm.. Odměny za splněné cíle?

20. ledna 2015 v 22:51 | Kyasarin
Ahojte baby :D
Tak jo, začíná se nám toto motivační téma nějak rozmáhat a tak jsem se ozhodla i já ujasnit si, o co bych asi tak stála a mohla se pokusit toho dosáhnout. Připadá mi to jako skvělá, opravdu užitečná věc. Člověk si nejenom shrne a ujasní vlastní cíle, ale taky se správně namotivuje a povzbudí k tomu něco dělat a nevzdávat to :) Takže zde jsou mé cíle, pěkně mne i Vám na očích.

- jsem student, tudíž nemám žádný stálý finanční příjem, podle toho se odvíjí mé cíle
- od 50kg níž mám odměny už od jednoho kg méně, kvůli demotivaci že ztráta váhy bude pomalejší :)

56kg - s kamarádkou, kterou jsem půlroku neviděla, jít ven :3
54kg - návštěva Grešíka, koupě čaje nebo podobných bylinkových věcí ^^
52kg - koupě nějakého kousku oblečení
50kg - návštěva knihkupectví a koupě knížky :3
48kg - posezení v cukrárně na kafe
47kg - návštěva aquaparku, hodinka v bazénu, nejlépe s někým :3
46kg - celodenní výlet se psem do lesů v okolí Děčína a Českého Švýcarska
45kg - výlet do Prahy za nákupama, památkama :3 ^^

A teď lidi prosba. Není mezi Vámi člověk, který se umí slušně domluvit anglicky s cizincema? Nutně ale opravdu nutně bych potřebovala pomoct s ájinou, nejčastějšíma otázkama, odpověďma, okolo 10. února budu dělat průvodce asi na půl dne a bojím se že moje angličtina nebude dostatačná a nebudu rozumět nebo nebudu vědět jak odpovědět. Kdyby tady byla nějaká duše která by mi chtěla třeba pomoct, poradit, je to pro mě fakt důležité.. :D


20.1

20. ledna 2015 v 16:57 Jídelníčky
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: houbová polévka, chleba (292kcal)
Svačina: nic
Večeře: nic

Vedlejší: hroznový cukr, bylinné bonbony (cca 73kcal)

Celkem: 365kcal


Ahoj všichni,
přežili jste doufám tento den v pořádku :). Já ano, jsem doma, spánek do poledne mi opravdu pomohl, ale ta nemoc mě vyčerpává. Jídelníček dneska dopadl nad očekávání dobře, ani nemám na nic moc chuť :/. Dneska to zkrátím protože si jdu zas lehnout s knížkou a modlit se aby se to zlepšilo. Váha potěšující, konečně mohu škrtnout další čísílko :).

Váha ráno: 58,9kg


19.1

19. ledna 2015 v 20:37 Jídelníčky
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: dušená zelenina 175g, chleba (375kcal)
Večeře: zeleninová polévka (mrkev, brambor, růžičková kapusta, fazole, cibule...) malá porce (54kcal)

Celkem: 429 kcal


Ahojte :)
Doufám že se Vám daří dobře. Omlouvám se, ale tenhle týden nebudu moc rozepsaná, opravdu jsem chytla nějakou angínu či co, mám teplotu, smrkám jak ďas, blbě se mi dýchá a do školy nejdu akorát zítra, zbytek týdne kvůli písemkám musím přetrpět :(. Dnešní jídelák ok, spokojená, sice ten chleba tam být nemusel + bych měla ještě zmínit bylinné bonbony a jitrocelový sirup, kterými se tu dopuju abych se co nejdříve vzpamatovala, ale co už, vzdát se tohodle teď nehodlám. :) Docela se bojím zítřku, jak budu sama doma bez nějaké aktivity, budu mít tendenci něco spucnout s knížkou v posteli. Prý v době nemoci tělo spaluje víc jak se snaží odolat bakteriím a virům, tak se trošku spolíhám na to. No, každopádně ať už se zítra u mě stane cokoliv, nevzdává to, a vy se držte :)

Váha ráno: 59,3kg


18.1

18. ledna 2015 v 18:42 Jídelníčky
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: kousek bábovky (181kcal)
Večeře: polévka, 10g rýžové nudle (105kcal)

Celkem: 286 kcal


Ahojte krásky :)
Omlouvám se, ale včera mi nebylo nejlépe, takže jsem sem neměla ani sílu napsat. Probudila jsem se po poledni. příšerně mě bolela hlava a nepřešlo to ani večer, takže naprosto na nic sobota... A s jídlem taky... včerejší jídelníček bych nejradši teď s odstupem vymazala z mojí paměti, protože si přijdu, jakobych chtěla tu bolest a třeštění hlavy přebít jídlem. Ve zkratce, přijala jsem něco okolo 1000-1500kcal bych řekla.. a na váhu nemám odvahu, proto se Vám zvážím až v pondělí, abych se teď zbytečně nedemotivovala. Váš víkend doufám dopadl mnohem lépe.
K dnešku, zase jsem vstávala pozdě, ale naštěstí už bez bolesti hlavy ani jiných částí těla, a vešla jsem se překvapivě do 300 kcal, ačkoliv jsem dneska měla chuť se na všechno taky vykašlat. Jenže jsem zjistila, že ve stehnech mám trošku volnější tepláky a tak mě to nabudilo :) Ta bábovka je zlo, ale měla jsem na ní chuť, však celý minulý týden jsem nijak nehřešila se sladkým :). Jinak vám všem děkuju za podporu je to neuvěřitelně krásnej pocit sem přijít večer unavená ze školy a vidět že tolik lidí stojí při vás :)
Držte se v následujícím pracovním týdnu berušky :)

EDIT: Budu muset začít vážně od zítřka znovu, ted večer se mi povedlo ještě udělat si tousty a sežrat při psaní taháku pytlík Jojo jahůdek.... sorry holky, ted nejsem nějakou motivací, od pondělka napravuju (y)


16.1

16. ledna 2015 v 17:04 Jídelníčky
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: kousnutí do Donutu (aneb nátlak spolužačky :D - 73kcal), polévka (12kcal)
Večeře: krevetová polévka (284kcal)

Celkem: 358 kcal


Ahoj beruny :)
No, doufám že jste dopadli dneska lépe než já. Náladu mám zkaženou z ekonomiky, o víkendu mě čeká učení a následující týden bude psychicky dost náročnej :( Vůbec celej dnešek je takovej zvláštní. Normálně, už se těším až půjdu spát a předtím se odreaguju s knížkou.
S jídlem jsem spokojená, i když teda je fakt že zase největší porce až na večeři. Nemohla jsem si pomoct, navíc jsem ted dva dny jedla okolo 200kcal, tak to nebude tak hrozný, hlavně že jsem se vešla do pětistovky :).

Váha ráno: 59,2kg


15.1

15. ledna 2015 v 19:33 Jídelníčky
Snídaně: zeleninový vývar, hrneček (12kcal)
Svačina: nic
Oběd: čokoládový nanukáč, čtvrtina krabičky (128kcal)
Svačina: Dušená zelenina, 175g (74kcal)
Večeře: nic

Celkem: 210 kcal


Ahojte :))
Takže dneska mě po ránu celkem zklamala váha, když jsem zjistila že oproti včerejšku mám pouze o 0,1 kg míň. Nakonec jsem si ale uvědomila že to bude nejspíš začínajícím mencesem, takže jsem více zavodněná. A vysvětlovalo by to i tu ranní větší chuť k jídlu. A odpolední nanukáč :'/. Dlouhej den ve škole, chtělo se mi spát na hodinách a dnešek strávím nad učením ekonomiky :/. Jej.. dneska jsem vážně nějaká línější než obvykle, nic se mi nechce. Držím Vám palce ať nemáte stejnou náladu jako já dneska :) Mějte se krásně ^^

Váha: 59,8kg


14.1

14. ledna 2015 v 17:25 Jídelníčky
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: Surimi tyčinky, 125g (153kcal) + Tao omáčka sweet chilli sauce, 15ml (25kcal)
Večeře: nic

Celkem: 177 kcal


Ahojte ^^
Jak se Vám dneska vede? Zvláštní den. Celou včerejší noc jsem se učila ekonomiku, ráno jsem nevěděla vůbec nic (klasika, moje učení na poslední chvíli) a byla jsem smířená s tím že to nechám plavat a nic si opravovat nebudu. A ona mi jako zázrakem dala termín na pátek.. takže mám trošku času ještě :) Jinak zítra zase test z češtiny.. teď to nebude do konce měsíce o moc lepší asi :D Jinak k jídlu, ráno jsem tak spěchala že jsem neměla ani čas vypít zelený čaj, tak jsem to nahradila až večer. Po absolvovaném stresu ze školy jsem si koupila bezmyšlenkovitě větrník v cukrárně, naštěstí asi nějaká vyšší moc zasáhla a já ho vyhodila dřív než jsem ho do sebe naládovala :). Aspoň tak. A váha, konečně dneska už pod 60kg :D! Teď už to nesmí jít nikdy nahoru. Btw... co si myslíte o bulimii?
Mějte se brouci :)

Váha ráno: 59,9kg


13.1

13. ledna 2015 v 19:36 Jídelníčky
Snídaně: kiwi (45kcal)
Svačina: 2 vanilkové rohlíčky (45kcal)
Oběd: nic
Svačina: hrnec houbové polévky (byla v tom zelenina+žampiony+pár kousků brambor) (366kcal)
Večeře: nic

Celkem: 457 kcal


Ahojte baby,
tak dneska jsem konečně po dvou dnech šla zase pod příjem 500, ale bylo to těsné. Nějak jsem poslední dobou rozežraná, ráno jsem měla problém zůstat u jednoho kiwi. Ale konec dne předemnou a teď už mi zbývá se učit na zítřejší ekonomiku, tudíž nebudu mít čas myslet ted na jídlo. Jinak, k obrázku... jaká máte thinspa? Konkrétní osoby nebo prostě fotku kterou jste našli někde na netu a inspirovala vás? :) Já třeba ačkoliv dost sleduju ženský thinspa, mnohem víc mě dokážou motivovat ty klučičí. Ty jejich vypracovaný vyhublý nohy díky tréninkům... nevím, hrozně se mi to líbí :D A vůbec jejich postava bez obřích boků a velkých zadků... ok, ale jsem holka takže mám smůlu :D Každopádně, kdo vás inspiruje nejvíc?
Jinak váhu jsem dneska ráno měla na 60,3 kg, ale vážila jsem se již obléknutá do školy tak doufám že tam zítra bude trošku méně. :) Držte se :3 ♥


12.1

12. ledna 2015 v 18:33 Jídelníčky
Snídaně: rohlík s taveným sýrem, vanilkový puding (310kcal)
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: Yoya sójový jahodový jogurt (125kcal)
Večeře: brokolicová polévka do hrnečku, 6ks liči (129kcal)

Pití: ráno a večer zelený čaj bez cukru :)

Celkem: 564 kcal


Ahóój ^^
Tak jo, vím o tom, dneska jsem vážně nezačala nejlépe. Měli jsme školu až od desíti a zůstat po ránu doma bez určitý činnosti vím že se nevyplácí. Tak snad mi prominete dnešní špatný start do dne. Jinak ve škole to bylo ok, ale co nám naložili na celý týden je děsný, dneska se budu muset naučit anglický konverzace a ještě potom na ekonomiku, která mě čeká s hrůzou ve středu :(. Takže dneska dojím večeři a dokouknu doramu a skočím po učení. Jinak mám ze sebe krom rána dobrý pocit, byla jsem v Lídlu a přežila jsem bez nákupu jakékoliv kalorické věci (3 kiwi, limetka, asi 200g liči, zelený orbitky :3). A odpoledne jsem odolala lákání spolužaček na zmrzlinu takže přece jenom dnešek není zkažený :). Držte mi prosím palce, tenhle týden je vážně drsný :D.

Váha: 60,4kg (♥)


11.1

11. ledna 2015 v 17:40 Jídelníčky

Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: zmrzlinový čokoládový kornout (238kcal)
Svačina: 6ks liči + sójový jahodový jogurt Joya (64 + 127 kcal)
Večeře: krevetová polévka (284kcal)

Pohyb: 30 minut bruslení (-120kcal)
Celkem: 592 kcal (712kcal bez pohybu)


Ahojte :)
Dnešek začal perfektně. Spala jsem do jedenácti a pak vyrazila na bruslák, kde jsem sice byla na ledě hodinu, ale v pohybu zhruba polovinu času. Taky Vás tak baví bruslení? Mě vždycky fascinovalo krasobruslení, ale jsem moc stará a moc tlustá na to abych začala :D. No ale zpátky ke dni. Cestou zpátky jsme byli s našima v Kauflandu, já pro nějaké suroviny veganského původu jako sójové mléka a jogurty, naši na normální nákup. No a já jsem dopustila to, abych snědla čokoládový kornout, který koupili naši mně i ségře :D. Po příchodu domů jsem pak okolo čtvrté měla ty liči s jogurtem, což by bylo skvělé, kdybych to tímhle uzavřela a nebo si na večer dala něco lehčího. Bohužel k tomu nedošlo a zase má největší kalorickou hodnotu moje večeře. Když nic jiného, jsem aspon ráda že jsem si řekla stop a už nehodlám dneska v ničem pokračovat :D
Doufám že se Vám dnešek povedl :)

Váha ráno: 61,2kg


10.1

10. ledna 2015 v 19:34 Jídelníčky
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: instantní polévka Phở Bò / Vietnamese Style Instant Rice Noodle, Beef Flavour (223kcal)
Svačina: nic
Večeře: dvě mandarinky (63kcal)

Celkem: 286 kcal


Ahojte všichni :)
S dneškem co se týče jídla maximálně spokojená. Kdo by mě chtěl hejtovat za tu instantní polévku a jak je to nezdravé, nezájem :D Celé tohle hubnutí není zrovna nejzdravější, jedna polévka to nezhorší, nehledě na to že je dokonalá ^^. Konečně jsem vytáhla na hodinku kytaru a brnkala si, skvělé odreagování. V podstatě jsem toho stihla celkem dost na to, že jsem vstávala až po jedenácté. (dospávám školu!) :D Dopoledne jsem poklidila barák, vyměnila potkanům podestýlku, přetřídila si knihy v knihovně a přeorganizovala jsem si nástěnku, zkoukla jsem si seriál :3 . A do toho trávím čas na netu a snažím se vyhradit si čas na učení ekonomiky.. uvidí se jak na to přijde :D Zatím ♥

Váha ráno byla 61,7kg.
Teď večer taky tak (19:10) :D juj ráno se určo dostanu zase blíž k 60. :3

INTROVERTNÍ, BLÁZNIVÁ SNÍCÍ DUŠE

10. ledna 2015 v 18:52 | Kyasarin Burakuu
Ahojte všichni.
Asi bych se měla na úvod trošku představit, abyste věděli, s kým máte (či nemáte) tu čest :D. Je mi 18 let. Jsem momentálně ve třeťáku na střední.
Tento blog jsem si založila za účelem sledování si svých jídelníčků, motivací a snahou jít za svým cílem. Pro ana styl mě fascinoval od 9. třídy. Nechtěla jsem vysloveně anu, chtěla jsem být pouze hubená jako spolužačky. V té době jsem dost možná anou trpěla, ale spíše než na nějakém extrémním vyhubnutím to bylo poznat na psychice. Tehdy jsem dosáhla mé nejnižší váhy od dob hubnutí, 51,5 kg/156cm.
Momentálně mám po vánočním přejídání a půlroku naprostýho nicnedělání neuvěřitelnou váhu 65kg/160cm. (2.1.2015
To mě konečně probudilo a rozhoupalo k tomu konečně něco dělat :D. Mám cíl 45kg, které se doufám mi podaří během následujícího půlroku zvládnout. Nesmím zapomenout zmínit obrovskou podporu mé kamarádky Lucky :3 ^^. Ona je takovej můj anděl strážnej, akorát nademnou drží sekeru :D. Ne, promiň, děkuju Lucí :).

K hubnutí jsem se dostala nejen kvůli psychice, ale také proto, že moje maminka a mladší sestra jsou typickými příklady hubených žen. Mamka, vyšší než já má sotva 55kg, sestra o 15 cm nižší než já ani 40kg v 7. třídě. Pak se světe div, že si člověk přijde jak mobidik. Pocit, že jste tlusčí než vaše mamka, není zrovna dvakrát příjemný, ani všelijaké narážky na tuto skutečnost.

Jinak co se mé osoby týče. Mám ráda zvířata, jízdu na koních, chovatelství - s tím i souvisí moje středoškolské studium v tomto oboru. Na vysokou školu bych se ale ráda dostala na úplně jiný obor, na východoasijskou filologii, na jazyky typu japonština, korejština, čínština či vietnamistika. A nebo mít štěstí a dostat se na pozici letušky, kdybych mákla na jazycích. A nebo zůstanu v oboru :D.

Z toho lze odhadnout můj další zájem a koníček, Asii :). Miluju k-pop a j-rock, doramy, horrory z asijské tvorby, anime apod. :D Jinak ráda poslouchám hudbu, sleduji filmy ve stylu fantasy, sci-fi, občas komedie, seriály se mi líbí typu Supernatural, Hra o trůny a další. Ráda zpívám, hlavně když doma nikdo není. :D

Jinak by to asi na úvod bylo vše :D. Mějte se, zatím. Fighting! ^^