INTROVERTNÍ, BLÁZNIVÁ SNÍCÍ DUŠE

10. ledna 2015 v 18:52 | Kyasarin Burakuu
Ahojte všichni.
Asi bych se měla na úvod trošku představit, abyste věděli, s kým máte (či nemáte) tu čest :D. Je mi 18 let. Jsem momentálně ve třeťáku na střední.
Tento blog jsem si založila za účelem sledování si svých jídelníčků, motivací a snahou jít za svým cílem. Pro ana styl mě fascinoval od 9. třídy. Nechtěla jsem vysloveně anu, chtěla jsem být pouze hubená jako spolužačky. V té době jsem dost možná anou trpěla, ale spíše než na nějakém extrémním vyhubnutím to bylo poznat na psychice. Tehdy jsem dosáhla mé nejnižší váhy od dob hubnutí, 51,5 kg/156cm.
Momentálně mám po vánočním přejídání a půlroku naprostýho nicnedělání neuvěřitelnou váhu 65kg/160cm. (2.1.2015
To mě konečně probudilo a rozhoupalo k tomu konečně něco dělat :D. Mám cíl 45kg, které se doufám mi podaří během následujícího půlroku zvládnout. Nesmím zapomenout zmínit obrovskou podporu mé kamarádky Lucky :3 ^^. Ona je takovej můj anděl strážnej, akorát nademnou drží sekeru :D. Ne, promiň, děkuju Lucí :).

K hubnutí jsem se dostala nejen kvůli psychice, ale také proto, že moje maminka a mladší sestra jsou typickými příklady hubených žen. Mamka, vyšší než já má sotva 55kg, sestra o 15 cm nižší než já ani 40kg v 7. třídě. Pak se světe div, že si člověk přijde jak mobidik. Pocit, že jste tlusčí než vaše mamka, není zrovna dvakrát příjemný, ani všelijaké narážky na tuto skutečnost.

Jinak co se mé osoby týče. Mám ráda zvířata, jízdu na koních, chovatelství - s tím i souvisí moje středoškolské studium v tomto oboru. Na vysokou školu bych se ale ráda dostala na úplně jiný obor, na východoasijskou filologii, na jazyky typu japonština, korejština, čínština či vietnamistika. A nebo mít štěstí a dostat se na pozici letušky, kdybych mákla na jazycích. A nebo zůstanu v oboru :D.

Z toho lze odhadnout můj další zájem a koníček, Asii :). Miluju k-pop a j-rock, doramy, horrory z asijské tvorby, anime apod. :D Jinak ráda poslouchám hudbu, sleduji filmy ve stylu fantasy, sci-fi, občas komedie, seriály se mi líbí typu Supernatural, Hra o trůny a další. Ráda zpívám, hlavně když doma nikdo není. :D

Jinak by to asi na úvod bylo vše :D. Mějte se, zatím. Fighting! ^^


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucianathinbitch lucianathinbitch | Web | 10. ledna 2015 v 19:37 | Reagovat

Hmm...dík, ale já už tě znám :D

2 for-thin-kyasarin for-thin-kyasarin | Web | 10. ledna 2015 v 19:38 | Reagovat

:'D Já vím že ty mě znáš, až moc dobře :'D ale asi jediná brouku ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama