Březen 2015

29.3 - Konec Alice's diet

29. března 2015 v 14:41 Jídelníčky
Dnešní plánovaný jídelníček:
(povoleno do 500kcal)

- bílé fazole v chili omáčce 400g (364kcal)

Shrnutí týdne:

- váha: 54,8kg

Pokračujeme, od zítřka praxe, takže tu nebudu tři dny :) Ve čtvrtek se vám ozvu, hodlám během tří dnů praxe zhubnout na 53,0kg, snad se povede, při práci snad nebude problém dát těch 1,8kg... no uvidíme :)


28.3 - 6. den Alice's diet

28. března 2015 v 18:44 Jídelníčky
Povoleno do 400kcal

- velký červený grep
- miska kysaného zelí

Ahojte ^^
Včera jsem to večer v deset nehorázně dokopala, u filmu jsem dostala chuť a po hodině přemáhání jsem se vrhla do kuchyně a udělala si puding s kupou piškot, snědla 2 sušenky a 3 rohlíky.. :(( Abych to odčinila, musela bych si dát 2 dny půst, a to nechci ani zkoušet před pondělní praxí, takže dávám odlehčovací den místo původního plánu.
Dneska jen informačně a zase běžím, probíhá doma velký jarní úklid :'D
Užívejte :)


4. + 5. den Alice's diet

27. března 2015 v 15:55 Jídelníčky
Čtvrtek 26.3 - podle diety do 200kcal

- 1l coca cola light, zelený čaj, mátový čaj
- Diger Tastino skořicové sušenky 3/4 balení (275kcal)

Původně jsem měla na plánu udělat si červenou čočku s cibulkou, ale měla jsem školu do pěti a ráno jsem si zapomněla čočku namočit, takže večer sešlo z plánu a snědla jsem místo toho narychlo pár těchto sušenek a maličko se odchýlila.


Pátek 27.3 - podle diety do 300kcal

- zelený čaj, mátový čaj, voda
- 100g zeleniny Wok, sójové boby 30g (pro rejpaly, vážím vše v suchém stavu :D 30g je celkem dost) (170kcal)

Dnes menší příjem, abych napravila včerejšek, který se mi moc nepovedl :) Jinak lidi :) Já mám vážně radost.. dneska jsem sice byla celý den rozlámaná a špatně se mi vstávalo do školy, ale váha klesá a já jsem ráda, na moje měřítka celkem rychle a jediný co si přeju je dotáhnout tuhle dietu do konce týdne a nezkazit to přes blížící se Velikonoce :). Celý měsíc bych jí nedala, naplánuju něco jiného :).
Koukám, dneska samej smajlík :D
V neděli ráno se zvážím a podám info, už se na to sama těším že se s váma podělím :3 ^^
Mějte se berušky a užívejte víkend :))


25.3 - 3. den Alice's diet

25. března 2015 v 14:49 Jídelníčky
Ahojte děvčata :)
Takže info z dneška. Dnes je psána dieta na čaji s mlékem, jak říkám, momentálně tady rostlinné mléko nemám a osobně stejně čaj s mlékem nerada, tak jsem si zpestřila jídelníček coca colou light :) To by nemělo vadit, ani když je to cola a je nezdravá, když je to občas tak co :)
Škola skvělé, mám ze sebe normálně radost, snad i zítřek vyjde :) A dneska je hrozně krásně, udělám si den pro sebe, po včerejšku si zalezu s knížkou, chvilku poběhám na zahradě se psem a pak asi skončím u nějakého filmu, už jsem tři dny neměla čas ani na 20ti minutový animéčko, chjo :/
Jediné co se mi nelíbí je to, že se váha nehne, takže ještě hodím do sebe projímavý čaj.
Jak se vede vám? :)

Jídelníček: zázvorový, mátový, senný čaj, coca cola light 1l, voda


24.3 - 2. den Alice's diet

24. března 2015 v 18:06
Povolený počet kcal: 150

Jídlo: 30g celozrných těstovin, 100g zeleniny wok
Pití: mátový čaj, zimní čaj, zázvorový čaj + cca 2 lžičky medu

Cíl splněn :)
Zítra mne čeká další hladovka o čajích, v dietě je sice povoleno čaj s mlékem, ale bohužel mléko nechci pít a rostlinné tu nemám, takže si zítra dovolím trošku přislazovat čaje medem :) Snad vydržím, zítra mám náročný den :) Ale nehodlám zklamat sama sebe, takže budu bojovat co budu moci :)

Držte se ♥


23.3

23. března 2015 v 21:55 Jídelníčky
Ahojte!
Dneska sem začala 1. týden s Alice's diet.. zatím hodlám dodržet pouze první týden.
Čekal mne 1. den pouze na čajích, což jsem dneska úspěšně přešla :) Je mi fajn, úplně takový očistný den, tu neděli jsem nakonec úplně pokazila :/
Zkrátím to, kouknu k vám na blogy a ozvu se až zítra, dneska toho mám dost :))
Pa ^^


22.3

22. března 2015 v 16:46
Ranní váha 56,7 :D Lidi, já jsem happy, když už nic jiného, alespon mi váha nestoupla :)
Jinak dnešní jídelníček začal až v jednu odpoledne, protože jsem spala jak zabitá do dvanácti, a snědla jsem: balíček skořicových sušenek (hodně kcal, ale měla jsem chut - 444kcal), rýži se zeleninou (žampiony, brokolice, mrkev, cibule, hrášek a blablabla cca 300g) a završila jsem to makovcem od babí.. no dneska jsem moc neodolala, ale pokud už nic nesním, myslím že ten příjem by nemusel být tak hrozivý :)
Jinak tedy škola volá, měla bych se začít učit, ale pořád to oddaluju, tradičně jako vždy, snad tedy přežiju zítřek.
Plán na příští týden je očistný, takže pokud se mi to povede, buu jedině ráda, musím se dát do formy, slíbila jsem si těch 55kg (alespon 55,9 :D) do 1. dubna :)
Mějte se a držte se berušky :)


21.3

21. března 2015 v 14:55 Jídelníčky
Ahojte.
Hlásím se po dvou dnech. Testy mám za sebou, takže sobotu vůbec nebudu zatěžovat přemýšlením o následujícím týdnu školy. Jak se máte, jak šel víkend? U mne až na čtvrtek celkem ok, ve čtvrtek se mi povedlo zkazit celý den. Ale pomalu a jistě napravuju, abych v neděli měla alespon stejnou váhu co minule.
Dneska jsem zapomněla, že jdu večer do divadla, takže mi to trochu narušilo plány, ale nevadí. Alespon mám zařízený pohyb a žádné jídlo od 16. do 19. hodiny a komu by se to chtělo po příchodu porušovat, že :D
No, užijte si víkend a já se pokusím večer po příchodu zaběhnout k vám na blogy :3


18.3

18. března 2015 v 15:55 Jídelníčky
Snídaně: -
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: zeleninová polévka, Racio Simply karotka
Večeře: Tastino Antonia cocoa

Pití: voda, zelený čaj, mátový čaj
Mimo: Basini čokoládové tyčinky s mátovou příchutí

Pohyb: chůze, skoky přes švihadlo 15min
Celkem: 428kcal


Lidi, dneska toho mám celkem dost. Dnees mi ujel autobus, vlak, nestíhala jsem a lítala jsem po škole jako namydlená, měla jsem pár neshod s kamarádkama.. chjo ... a pak jsem to završila těma tyčinkama, čímž jsem se dostala na příjem nad 700kcal, proto ta chůze + skákání navíc, abych to vyběhala :) Jinak si dnes barvím hlavu, musím dodělat sešity ze ZSV, naučit se na mikrobiologii atd. :/ (a teď jsem zvědavá kolik věcí z toho opravdu udělám)..
Venku je krásně ^^ Aspoň tady u nás, škoda že nemám čas, dneska bych úplně ráda šla aspon se psem na pár hodin do lesů si zaběhat projít se :) Co vy a dnešek?

17.3

17. března 2015 v 17:47
Snídaně: 2 čokoládové marshmallowy
Svačina: -
Oběd: -
Svačina: 100g sójová pomazánka, 4x toustový světlý chléb
Večeře: -
Pití: voda, zelený čaj, 0,5l coca cola light

Celkem: 507kcal

Váha ráno: 56,9kg


16.3

16. března 2015 v 20:34 Jídelníčky
Ahojte ^^
Holky, dnešek jsem totálně zkazila... je mi ze sebe blbě, doufám že se to nějak extra neprojeví na váze (kterou ale budu přidávat nejdřív po třech dnech, snažím se nehlídat si to pořád, pak se tím akorát více stresuju). No ve zkratce dnešek byl sice na malej počet gramů, ale těch kalorií? Měla jsem nějakej přeslazenej den, od rána samý sladký, fuj.. už to nechci vidět jak jsem se dneska přežrala.. (čokoládové musli, ořechová maxi nuta, marshmallow, čokoláda z automatu...1000kcal jen to hvízdlo).. naštěstí jsem se všeho zbavila a podle toho, co tu mám za jídlo na zbytek týdne by už se žádnej takovej humus konat neměl.
Ach jo... asi se nikdy nepoučím.. :( Má vůbec prase jako já možnost dosáhnout tohodle? Přijde mi, že pro to dělám naprostý prd... :/ :( Po těch třech, čtyřech letech, co se o to pokouším... proč jsem to ještě nezvládla :(( (už vím :()


15.3 _ Znova od začátku

15. března 2015 v 21:02 Jídelníčky
Ahojte holky, tak se moc omlouvám, že jsem tu zase nebyla dva týdny... tradičně, prázdniny jsem dokopala a tenhle týden školy jsem se snažila všechno napravit, abych se opět dostala alespon na nějakou tu přijatelnější váhu.
Původní plán diety ruším, nejsem schopná vydržet dlouhodobě pod příjem 500kcal, takže pojedu dál to, co jsem jela tenhle týden a to je jíst co chci do 600kcal denně 6 dní v týdnu, neděle počet kcal do mého metabolického výdeje bez aktivit (cca 1200kcal). Tak snad se bude dařit jako tenhle týden.
Jo, a mám toho opravdu hodně, tenhle týden 16.-20. každý jeden den aspon písemka či zkoušení, tak možná nebudu psát každý den, ale budu se snažit :) Držím vám všem palce, doufám, že si vedete lépe jak já.
Ale aspoň jedno pozitivum, další kilo dole :) Jde mi to pomalu, ale jistě. Utěšuju se tím, že ještě není ani duben a na kraťasy to nebude dřív jak v polovině května (pro zimomřivou jako jsem já) :D.
Dnešní ranní váha je 57,3kg. Snad do 1.4. zvládnu dát váhu na 55kg. Držte palce :)1.3 - Plán na téměř dva měsíce

1. března 2015 v 14:37 Jídelníčky
Dobré odpoledne ^^
Máme tu neděli, je hnusně, počasí mi naprosto zkazilo den. Měla jsem v plánu vyběhnout s pesanama na hodinku dvě ven k přehradě a místo toho trčím doma. Ráno jsem jela do města na nákupy, začalo sněžit, po příjezdu domů začalo pršet, louky tu máme rozbahněné a prší stále :D. Doufám, že vy si neděli užíváte. :)

New plan..
Okay, já vím, měním to každou chvíli a už jsem asi podle některých z vás na odstřel, ale... včera večer mi Luciana poslala plán s dotazem, jestli náhodou do toho nechci jít s ní, a mne se plán líbí :) Hlavně první týden, kdy je možnost celkem vysokého příjmu od klasických hladovek, takže na rozjezd asi ideální. Plán je zhruba na dva měsíce (1.3 - 24.4) a po včerejším naprosto nechutném přežeru jsem se rozhodla poprvé v životě vydržet něco takhle dlouhého (aneb ať žije moje odhodlání a nepohasne druhej den, až začnu mít chutě). Opět, hodlám jíst co chci, abych se vešla do počtu. Nebudu vynechávat zdravá jídla, ale i ty méně zdravá si dopřeju, jinak by mi to ujelo nějaký jiný den a třeba ve velkém množství a už bych měla zkažený vlastně celý plán. Takže tak :)
Držte palce, dneska začínám 1. den :) Zatím úspěšně.


Dnešní plán: do 500kcal


Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: kousek povidlového štrůdlu, malý talířek bramborové kaše (93kcal, 34kcal)
Svačina: cherry rajčata oválná - celá 250g krabička (53kcal)
Večeře: 4x rýžový chlebíček (154kcal)

Celkem: 334 kcal + káva s cukrem a mlékem