Duben 2015

Troška zodpovědnosti

11. dubna 2015 v 17:06 O mně
Ahojte,
zase to tu trochu zanedbávám.
Začala mi makačka ve škole, blíží se čtvrtletí a začíná nám režim, domů jezdím pozdě, využiju volný čas a večer se snažím učit na testy na další dny. Takže jsem i líná sem trošku psát, protože ten hubnoucí režim šel teď trošku stranou (mám teď něco okolo 56,5kg) a víc se soustředím na to, abych si ty testy nemusela na milion náhradních termínů doplňovat či opravovat. Do toho se snažím domluvit si zkoušky na autoškolu (kterou stějně neudělám :D), pravděpodobně na polovinu května, tak se uvidí :).
Jak se máte vy všichni? Kouknu k Vám, jak se Vám daří. Snad dobře :)
Mějte se, užívejte víkend ♥


7.4 - 2. den

7. dubna 2015 v 18:22

Povoleno do 500kcal


- kuskus se zeleninou (borkolice, kukuřice, hrášek, mrkev) a sójovými nudličkami (255kcal)
- zelené Skittles (154kcal)
- zelený čaj bez cukru, voda

Celkem 409 kcal.

Splněno :3

Vyfotila jsem Vám moje jídlo, musela jsem, kdybyste cítili jak krásně to voní :3 :D Byla to velká porce na to, aby zasytila, a přitom málo kalorické :)
6.4 - Start Ana Boot Camp Diet

6. dubna 2015 v 18:11 Jídelníčky
Ahoj ^^,
počínaje dneškem začínám s Ana Boot Camp diet, zvládnu to! :) Stejně nic nepůjde, dokud nemáknu a nebudu si věřit, stejně to nedám, takže měním negativní přístup za pozitivní a oznamuju, že první den mám úspěšně za sebou :).

Stále se rozhoduju o vysoké, mám cca poslední půlrok než budu muset na 100% vědět a hrozně mě to deprimuje, nemůžu si furt vybrat mezi zájmy, které chci upřednostnit :D Hrůůza, řeším to už od léta a stále žádný nápady jak to vyřešit :/. Dvě školy naráz fakt nestihnu vzhledem k tomu co bych se musela doučit.

Doufám že se máte fajn :) Já dneska musím dodělat školu, na češtinu po nás chce referáty na povinnou četbu + na ájinu speaking, mě klepne :D Takže pádím, a zítra se ozvu :)

PS: váha hrozný o.O ... budu muset dost máknout než se dostanu zpět na těch 54,9 co jsem měla o.O.


4.4

4. dubna 2015 v 15:08 Jídelníčky
Ahojte :)
Holky, vůbec se mi nedaří :(
Na váhu radši ani nevlezu, poslední dny se cpu jak protrhlá a nejde mi to zastavit, chybí vůle.
Prostě asi přečkám ted ty Velikonoční prázdniny a od začátku školního týdne se do toho zase pustím, to nebudu mít čas moc uvažovat nad jídlem.
Jop, a mám brigádu na některé víkendy, tak uvidím jak se bude dařit + 3týdny letních prázdnin :))

Mějte se, napíšu sem asi v pondělí večer s nějakým plánem, kterej budu dodržovat tak jako ten přechozí týden :))

Zpátky z praxe

2. dubna 2015 v 14:05 Jídelníčky
Ahojte :)

Špatná zpráva. Nezhubla jsem na praxi ani kilo, váha mi zůstala stejná. :( Nechápu to, dřela jsem jak kůň, jedla jsem málo a nečekala jsem, že to bude stagnovat. A dneska jsem to posrala úplně, mám špatnou náladu a problémy doma = upekla jsem muffiny a snědla je, od babí jsem si vzala koláč, snědla jsem celej oběd.. a to jsou prosím teprve 2hodiny odpoledne.. :/ Snad to bude lepší, od zítřka si asi dám nějaký třídenní plán a pokusím se dát něco dolů. Tohle je hrozně demotivující :(

Jinak Vám všem děkuju za povzbuzující a milé komentáře, kéž by to bylo jak všichni píšete... břicho mám jakžtakž ok, ale co ty nohy... hrůza, ještě že je nevidíte jako každý den já. :(
Držte se, kouknu k vám na blogy večer. ^^
Jop, a školou povinné, užijte si Velikonoční prázdniny :)